Hurá, vyhráli jsme v soutěži a jedeme ZDARMA na výlet do ZOO!

Zpráva z Recyklohraní: Milí přátelé ze Základní školy a Mateřské školy Lesnice! Nejprve vám chceme poděkovat za to s jakou energií jste se zapojili do sběrové soutěže VĚNUJ MOBIL a pojeď do ZOO. Celkově se vám podařilo odevzdat 134 telefonů, což je v přepočtu 8,38 telefonů na žáka. A to znamená, že jste dosáhli DRUHÉHO NEJLEPŠÍHO VÝSLEDKU ve srovnání všech škol zapojených do vzdělávacího programu Recyklohraní. Moc gratulujeme! Za váš skvělý výsledek máme pro vás odměnu, kterou je výlet do ZOO Jihlava a na moderní třídící linku na elektrospotřebiče společnosti ENVIROPOL v Jihlavě, což je také velmi zajímavá podívaná vidět, co se s elektrospotřebiči včetně mobilů děje poté, co nám je odevzdáte k recyklaci.

Zaplatíme vám autobus a vstupenky do ZOO Jihlava, zdarma zajistíme vstup na třídící linku obalů a do recyklačního závodu na drobné elektro.

Devátého ročníku sběrové kampaně VĚNUJ MOBIL a pojeď do ZOO se zúčastnilo 260 škol, které dohromady na recyklaci odevzdaly 20 055 mobilních telefonů. Skvělý výsledek! Oproti loňskému roku se zapojilo jednou tolik škol (loni jich bylo 121), mobilů se vybralo víc než dvojnásobné množství (loni jich bylo 9 412 kusů). 

Odkaz na výsledky soutěže:

http://www.recyklohrani.cz/cs/news/view/414

 

Mnohokrát děkuji všem aktivním sběračům. Jste úžasní! Marie Effenberger Rychlá