Březen v MŠ
Uplynulé období u nás ve školce bylo opravdu pestré. 😊
Zavítal k nám pan Tomáš Velzel s pohádkou O slepičce, která děti moc bavila. 🐔 Společně jsme oslavili narozeniny Adámka, Honzíka a Danielky. 🎈🥳 Při senzorickém hraní si děti procvičovaly jemnou motoriku.
V březnu, který je měsícem knihy, nás navštívila maminka od Martínka, které tímto moc děkujeme, že dětem přišla přečíst pohádku. 📖 Poznávali jsme také jarní květiny a sledovali změny v přírodě.
Třída Berušek se vydala na výlet do Zábřeha do divadla na pohádku O slůněti. Před představením si děti daly svačinu u rybníka a měly krásný zážitek – labutě připluly opravdu hodně blízko. 🦢
Navštívili jsme také dopravní hřiště v Mohelnici, kde si děti užily jízdu na elektrických autíčkách – ta je bavila nejvíc. 🚦
Využívali jsme také pěkného počasí a chodili na procházky po okolí. 🌿
Zapojili jsme se do akce „Ukliďme Česko“. S příchodem Velikonoc jsme barvili vajíčka, vyráběli velikonoční dekorace a na zahradě jsme hledali vajíčka od zajíčka, kdy děti plnily různé úkoly, aby našly schovaný poklad. 🐣
Ve školce jsme také přivítali děti a jejich rodiče u zápisu do mateřské školy.