72 hodin Pomáhám, protože chci

V rámci projektu 72 hodin, pomáhám protože chci, jsme se rozhodli tento rok pro pomoc organizaci, která zachraňuje životy na východním Slovensku.
 
Tento rok u nás nese projekt jméno:
Pomáháme útulku s příběhem štěňátka Tajmona
Organizace OZ Pomoc psikom na vychodnom Slovensku zachraňuje a poskytuje péči a útočiště pejskům a kočičkám, kterým život nedopřál spokojený a láskyplný domov.
Protože převozy, veterinární i následná péče je náročná jak fyzicky, tak finančně, rozhodli jsme se pomoci výrobou několika předmětů do aukce, kde výtěžek poslouží právě těmto účelům.
Dále bychom chtěli pomoci i darováním potřebných věcí např. granule, deky, podložky ale lze i finanční dary.
Sběrné místo je ve škole v Lesnici. Zde bude k finančním darům umístěna i uzamčená kasička, nebo lze poslat finanční dar na transparentní účet.
TRANSPARENTNÝ ÚČET PRE PLATBY Z ČR: 2400903515/2010
Sbírka je dobrovolná.
 
Přečtěte si příběh malého Tajmona 🐶
237 pejsků a 70 kočiček potřebuje pomoci 🙏
Ahoj, jsem Tajmon, malinké štěňátko, které zachránili dobří lidé z OZ pomoc psíkom na východnom Slovenku. Já, stejně jako mých 236 chlupatých brášků a sestřiček a 70 kočiček, které jsou u jedné hodné tety doma, bychom moc prosili o pomoc. Je nás opravdu hodně, starat se o nás, krmit nás a ošetřovat není žádná sranda. Lidé, kteří nás zachránili, jsou občas zoufalí, protože nás nemají čím krmit. Snaží se, dělají pro to maximum, ale stejně to někdy nestačí. A tak bych Vás chtěl za nás všechny poprosit o materiální pomoc, mohu? Každý pytel granulí, každá konzerva či stará deka nám neskutečně pomůže a naše hodné tety budou moci zase chvíli klidně spát. Budeme vděční za obojky, díky kterým potom cestujeme domů, za misky, za staré deky, ručníky, povlečení, hadry, desinfekční prostředky, za krmivo pro dospělé psy, štěňátka či kočičky, jako jsou granule a konzervy. Denně spapáme zhruba 140kg granulí. Prosím, pomůžete nám?
Za nás všechny pusu a pac posílá Tajmon.