Prohlášení o přístupnosti

Základní škola a Mateřská škola Lesnice, příspěvková organizace (Lesnice 159, 789 01 Lesnice) se zavazuje k zpřístupnění svých webových stránek v souladu s vnitrostátními právními předpisy, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102. Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky.

Stav souladu
Tyto webové stránky jsou plně v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb.
Pro zobrazení dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný prohlížeč, např. Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc..

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti
Toto prohlášení bylo vypracováno dne 1. 9. 2020.

Zpětná vazba a kontaktní údaje
Informace o nesouladu webových stránek s vnitrostátními právními předpisy, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 zasílejte na adresu správce webových stránek rostislav.netek@gmail.com.